Firmamız kurulduğu günden bugüne hızla gelişen teknolojinin takipçisidir. Gelişen teknolojiyle büyüyen fabrikamız  üretim de hız kazanmıştır.

Dekoratif Tavan Kaplamalar, Kartonpiyer, Söve, Sütun Başları, Fugalar, Payandalar, Kilit Taşları, Köşe Başları,  Dış Cephe Kaplama, İç Cephe Kaplama alanlarında faaliyet gösteren firmamız aynı zamanda bölge bayilikleriyle malzeme satışı yapmaktadır.

Dekoris, müşteri memnuniyetinin yanında işçilik kalitesini ön plana çıkararak edindiği tecrübe ile güvenilir ve kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir...

 

Misyonumuz;

Bilgi ve Tecrübelerini en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün portföyü ile güçlü; topluma, çalışanlarına ve sektöre karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanların beğenilerine, konforuna ve ihtiyaçlarına katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, uzun ömürlü bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz;

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer oluşturarak pazarın zorlu olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark oluşturan bir "firma" olmak.

Kurumsal Değerlerimiz;

 

► Güvenilirlik

► İnsana ve çevreye saygı

► Pozitif düşünce ve pozitif enerji

► Demokratik ve katılımcı ortam

► Takımdaşlık

► Topyekün mükemmelleşme ve sürekli gelişim

► Müşteri odaklılık

► Entellektüel Sermaye

► Özeleştiri

► Kaliteli, hızlı hizmet ve uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyeti...

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

0 549 524 19 86

7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır